Tisk

Technologie digitálního tisku, je především vhodná pro výrobu malonákladových tiskovin, jako jsou například letáky, plakáty, brožury, vizitky apod. Výhodou oproti technologii klasického ofsetového tisku, kde je drahá předtisková příprava (litografie, výroba tiskových desek, příprava stroje) je absence těchto příprav, a tudíž je výsledný digitální tisk rychlejší a levnější. Navíc oproti ofsetovému tisku je velice snadný a rychlý případný dotisk zakázky. Nemusíte zadávat velké náklady tisku, je vhodný pro zakázky, kde se často mění obsah, případně v situaci kdy zákazník ani dopředu neví, jaké bude potřebovat množství nebo si nechce vytvářet skladové zásoby a šetří tím i místo.

Proč zvolit digitální produkční tisk?

  • RYCHLOST – od dodání podkladů jsme schopni předat hotové výtisky do 24 hodin, po dohodě i v rámci hodin a přes víkendy, státní svátky
  • EFEKTIVITA – můžete bleskově reagovat na situaci na trhu, materiály budete mít vždy aktuální
  • CENA – nenutíme vás do velkých nákladů, vytiskneme jen tolik, kolik potřebujete, pokud bude chybět, dotiskneme i malé množství, šetříme vám peníze!
  • KVALITA – kvalitu digitálního tisku téměř neroznáte o ofsetové technologie
  • MATERIÁLY – potiskneme i strukturované a kreativní papíry

Co můžeme vytisknout?
Vizitky, blahopřání, kartičky, etikety, formuláře, hlavičkové papíry, jídelní lístky, výroční zprávy, jmenovky, diplomy, novoročenky, pozvánky, prospekty, samolepky, štítky, visačky, vstupenky, skládačky, bloky, brožury, firemní prezentace, katalogy, slohy, kalendáře, diplomové práce, pohlednice a další.

Jakou tiskovou technologii zvolit?

Konica Minolta Accurio Print C2060
Pokud se jedná o tisky do formátu SRA3 (320 x 450 mm) je nejlepší volbou laserový produkční tisk. Uplatnění najde díky nízké ceně tisků, flexibilitě při výrobě a vysokém množství použitelných médií. Rovněž oboustranný tisk díky velkokapacitnímu zásobníku papíru s funkcí rozfoukávání papíru, dává mimořádnou přesnost při soutisku. Letáky, brožury, vizitky – to je to pravé pro tento stroj. Dokončení v podobě řezu, perforace, vazby nebo rýhování, případně kalendářové vazby není problém.

Canon imagePROGRAF PRO-4000S
Chcete-li špičkovou kvalitu fototisku, jasnou volbou bude inkjet plotr s fotorealistickým rozlišením 2400 x 1200 dpi a šířkou tisku 111cm – délka je z role. Uplatnění této tiskárny je ve velkoplošné fotografii díky 8mi barevnému procesu. Černobílou fotografii umí tisknout pouze za použití černé a šedé barvy, tím nedochází k nežádoucímu posunu barev, patrnému při pseudo-černobílém tisku pomocí všech barev CMYK, kdy se výsledný tisk může projevovat jako mírně zelený/hnědý/modrý. Tato tiskárna není stavěna na kvantitu, ale kvalitu tisku. Používáme pouze originální spotřební materiál, inkousty jsou vyrobeny v Japonsku, papíry a plátno v Německu. Následně lze tisky zušlechtit laminací do lesklé nebo matné folie, případně je nakašírovat (nalepit) na deskové lehčené materiály Kapa.

Rámování
Nabízíme adjustaci tisků do hliníkových rámů. Barevnost dle požadavků zákazníka ( RAL ).