Grafické práce

Grafické práce neodmyslitelně patří do reklamní tvorby jako celku. Tisku a grafice se věnujeme již bezmála 17 let. Vytváříme grafické návrhy firemních logotypů, knih, brožur, reklamních letáků, plakátů, pozvánek, svatebních oznámení, novoročenek, vizitek atd.  Jsme schopni zpracovat vše od návrhu vizitky až po billboard. Veškerá data optimalizujeme a připravíme pro tisk v oblastech digitálního, ofsetového a sítotisku. Výslednou práci Vám můžeme předat elektronicky na CD/DVD nosiči, poslat do vaší e-mailové schránky, nahrát na FTP server…

Zabýváme se profesionálním fotografováním – zde můžete navštívit naše stránky www.fotopospisil.cz

Kalendáře
Tvorbě kalendářů se věnujeme již dlouhou dobu, ve většině případů jsme dělali kompletní zpracování od nafocení, přes grafiku, až po tisk. V dalších jsme byli významnými autory fotografií. Kalendáře zhotovujeme i v malých nákladech, například jako firemní, osobní či rodinné dárky. Díky možnosti velkoformátového tisku můžeme realizovat i jednolistové nástěnné typy rozličných velikostí.

 

Publikace
Graficky zpracujeme brožury, skládačky, pamětní listy, pozvánky… V případě potřeby naskenujeme a vyretušujeme staré fotografie. Textové podklady v rukopise přepíšeme do elektronické podoby a naformátujeme dle potřeb publikace. Možnost dodání připravených dat na CD/DVD médiu pro další zpracování ofsetovým tiskem, nebo kompletní zajištění zpracování včetně tisku a dodání hotového produktu zákazníkovi.

 

Reklamní plakáty
Reklamní plakáty – poutače jsou nedílnou součástí podnikání, protože kdo není vidět, jako by nebyl. Plakáty přizpůsobujeme stávajícímu stylu, který zákazník používá v rámci své firmy/organizace. Tento druh reklamy může klient použít i jako výzdobu sídla společnosti a v případě potřeby jej snadno přepravit například na veletrh. Plakát může být jak v papírové formě s možností snadné přepravy v roli, tak i podlepený a adjustovaný v rámu. Možnosti tisku a rámování a adjustace naleznete v sekci tisk.

 

Pohlednice
Zabýváme se kompletní výrobou pohlednic pro města, obce a soukromé subjekty. Nafotografujeme potřebné snímky, vytvoříme grafickou podobu a vytiskneme v požadovaném množství. Všechny pohlednice jsou opatřeny lesklým UV lakem pro větší brilanci barev. Na našem kontě jsou již desetiticíce vytisknutých kusů pohlednic.

 

Vizitky